معرفی سايت

سايت «فن آوري اطلاعات براي مديران»، با هدف انتقال تکنولوژي و دانش فن آوري اطلاعات به کارشناسان و مديران ايراني راه اندازي شده است.

روش اين سايت، مطالعاتي-آموزشي بوده و سعي ميکند ضمن معرفي تکنولوژيهاي مختلف و آخرين اخبار مربوط به آنها، برخي مهارتهاي لازم براي اداره سيستمهاي اطلاعاتي يا به کارگيري آنها در سازمانها را مورد توجه قرار دهد تا ضمن مرور تکنولوژيهاي مختلف با جزئيات لازم، به چشم اندازهاي عمومي توسعه و جهتگيري تکنولوژي نيز پرداخته شود. از همين رو، مباحث افتصاد فن آوري تا آموزش، استاندارد سازي تا مباحث تئوري مربوط به جامعه اطلاعاتي مورد پوشش قرار ميگيرد تا به جامعيت نظر مديران و کارشناسان کمک کند.

همچنين بخشي تحت عنوان «قابل توجه آقاي مدير» در نظر گرفته شده است تا منعکس کننده نظرات طراحان، برنامه نويسان و ساير افرادي باشد که در طراحي و پياده‌سازي طرحهاي مختلف مشارکت دارند و نقش مديران را از اين ديدگاه بررسي مي‌کنند.

مقر سايت در کانادا است و با پشتيباني شرکت eClerisy اداره ميشود. برخي کارشناسان همکار در ايران با سايت همکاري ميکنند. براي اطلاع از نحوه عضويت يا همکاري در سايت لطفا به بخشهاي مربوطه مراجعه کنيد.

براي کسب اطلاعات بيشتر با شايان مشاطيان (مدير سايت به نشاني shmashatian_at_eclerisy_dot_com) تماس بگيريد.

http://it4managers.com

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
سمیه

ممنون خوب بود.